Szorowarka AS5160/AS5160T Zobacz większe

Szorowarka AS5160/AS5160T

50000403

Nowy produkt

Automat szorująco-zbierajacy AS5160 / AS5160 zapewnia wysoką skuteczność czyszczenia wraz z niezawodnością i łatwością obsługi w bardzo atrakcyjnej cenie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

18 199,02 zł brutto

18 199,02 zł za 1 szt

Więcej informacji

Viper AS5160 i AS5160T to wysokowydajne automaty szorująco-zbierające prowadzone ręcznie, wyposażone w akumulatory i pojemne zbiorniki, aby zapewnić nieprzerwaną pracę przez wiele godzin. Te proste w obsłudze i ergonomiczne maszyny zapewniają dokładne czyszczenie powierzchni wewnątrz pomieszczeń.

Szerokość robocza 51 cm i silnik napędowy szczotki o mocy 450 W sprawiają, że maszyny te wykonują swoją pracę szybko i bez wysiłku. Sprawdza się to szczególnie w modelu AS5160 T (wersja z kontrolą trakcji), wyposażonym w silnik napędowy o mocy 150 W, dzięki któremu automat z lekkością porusza się do przodu. Długotrwałe czyszczenie zapewniają zbiorniki wody i nieczystości o pojemności 61 litrów każdy oraz wydajne baterie 2 x 12 V.

Duże koła i wytrzymałe rolki zapewniają idealne wyważenie i łatwe manewrowanie maszyną. Licznik godzin pracy i wskaźnik poziomu wody wskazują aktualne informacje o stanie maszyny, a układ napędowy z przekładnią redukcyjną w wersji z kontrolą trakcji zapewnia płynną pracę przy minimum wysiłku. Wszystkie czynności związane z opróżnianiem, napełnianiem zbiorników automatu wykonuje się łatwo, oszczędzając czas i pieniądze.

  • Wydajność: Szerokość robocza 51 cm

  • Automatyczny montaż i demontaż szczotek i tarcz

  • Licznik motogodzin pracy: Informuje o czasie pracy maszyny

  • Duża pojemność zwiększająca wydajność: 61-litrowy zbiornik wody czystej/wody brudnej

  • Solidna konstrukcja i wytrzymałość: Stabilny układ jezdny i przemyślany kształt zbiorników

  • Niezawodność: Trwała ssawa o szerokości 79 cm

  • Intuicyjny panel sterowania: Wygodna i łatwa obsługa

  • Widoczny wskaźnik poziomu wody